Красочный Holi Fest ко Дню Конституции Украины! 
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Барвистий Holi Fest до Дня Конституції України!

Щороку 28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції. Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина. Цього дня традиційно проводять різні заходи: урочисті концерти, фестивалі, виставки, патріотичні заходи …

🌈Організуй барвистий Holi Fest до Дня Конституції України! Прикрась своє місто яскравими фарбами! Організувати фестиваль дуже просто, і ми вам підкажемо як це зробити.

 

📝Що потрібно щоб організувати Holi Fest:
1. Визначити місце проводження. До Дня Конституції це може бути центральна площа вашого міста або центральний парк, головний стадіон…
2. Отримайте дозвіл на проведення масового фестивалю у міської влади. Щоб ваш Holi Fest з Фарбами Холі до Дня Конституції України пройшов без проблем з органами правопорядка.
3. Подбайте про різноманітну програму розваг. Продумайте різні майстер класи, фотозони, конкурси, ігри … Так щоб кожен учасник був залучений!
4. На фестиваль також можете запросити для виступу міські танцювальні колективи, майстрів бойових мистецтв, співаків …
5. Фуд-корт і зони для відпочинку. Обов’язково подбайте щоб були стенди з вуличною їжею та напоями. Поставте стільці, лавочки або пуфи в місцях де буде тінь (під деревами), щоб учасники могли відпочивати.
6. Головна частина вашого свята – Holi Fest з Фарбами Холі! З фарбами можна зробити флешмоб, коли всі учасники одночасно підкинуть до неба різнокольорові Фарби Холі та створять барвисту хмару. Можете використовувати жовті та сині кольори фарб, так у вас вийде прапор України. Також можна організувати бої або просто кидатись фарбами один в одного.

 

😃Проведи барвистий фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі До Дня Конституції в своєму місті! Подаруй жителям свого міста незабутні та яскраві враження. Щоб кольори фарб на вашому одязі були ще яскравішими, радимо вам встановити дрес-код: білі футболки та однотонний низ одягу. Фарби Холі виготовлені виключно з натуральних компонентів, не шкідливі для здоров’я і добре відпираються з натуральних тканин, джинса та шкіри.

 

Інші фестивалі HoliFest в Україні: https://www.holi-fest.com.ua/blog/

Замовити фарбу Холі на свій Holi Fest можна за контактами

Барвистий Holi Fest до Дня Конституції України!
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *