Не прогав, Holi Fest в Ковелі до Дня молоді!

Богдан Шкляр
23 Чер 2019

Вже цими вихідними у вас є можливість зустрітись з давніми друзями та весело і незабутньо провести час. Попереду три дні вихідних та фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі у Ковелі! 

Фестиваль Holi Fest до Дня молоді, це дуже легко і весело! 

Богдан Шкляр

Відмінним місцем зустрічі може стати барвистий фестиваль Holi Fest до Дня молоді. Організувати таке свято простіше простого, і зараз ми вам трохи підкажемо, як і де краще всього провести фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі до Дня молоді. 

Богдан Шкляр
20 Тра 2019

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей!  Щорічно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей, щоб вони веселилися, грали, мали найкраще дитинство! Де збиратися, що їсти, у що грати, як бути з дощем, що продумати заздалегідь і інші поради вЧитати далі

Травневий фестиваль фарб Holi Fest в Первомайську “Майка Фест”! 

Богдан Шкляр
25 Кві 2019

Весна вже по повній наповнює наші міста різними фарбами, зеленіє трава і дерева, розквітають квіти. Молодіжна організація “BrainUP” вирішила додати яскравих фарб у місто Первомайськ, влаштувавши Holi Fest на Первомайському молодіжному фестивалі “Майка”.