Богдан Шкляр
20 Тра 2019

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей!  Щорічно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей, щоб вони веселилися, грали, мали найкраще дитинство! Де збиратися, що їсти, у що грати, як бути з дощем, що продумати заздалегідь і інші поради вЧитати далі

Травневий фестиваль фарб Holi Fest в Первомайську “Майка Фест”! 

Богдан Шкляр
25 Кві 2019

Весна вже по повній наповнює наші міста різними фарбами, зеленіє трава і дерева, розквітають квіти. Молодіжна організація “BrainUP” вирішила додати яскравих фарб у місто Первомайськ, влаштувавши Holi Fest на Первомайському молодіжному фестивалі “Майка”.

Фестиваль Красок Холи

Барвисте свято Індії «Фестиваль весни» або «Фестиваль Фарб Холі» вже на порозі.

Богдан Шкляр
17 Кві 2019

Красочный праздник Индии «Фестиваль Красок Холи» уже на пороге! Холи – весенний праздник, один из самых важных в индуистском календаре и популярный уже во всем мире. «Фестиваль весны» или как его еще называют «Фестиваль Красок Холи», праздник любви и победы добра над злом и начало Нового года по индийскому календарю. 

Черкасах

Битва Фарбами Холі HOLI WAR в Черкасах на фестивалі SUMMER CHALLENGE!

Богдан Шкляр

SUMMER CHALLENGE фестиваль тимбилдинга в Черкассах это уникальный фестиваль командообразования, который объединяет представителей бизнеса, власти и проактивно общины ради реализации общественно-полезных проектов для города и Украины.

Фестиваль

Фестиваль Фарб Холі в Твоєму місті !!!!

Богдан Шкляр
16 Кві 2019

Життя – це велике полотно, і Ви повинні кинути на нього всю фарбу, яку тільки зможете! – Денні Кей Приходь на фестиваль фарб в своєму місті і доведи це! Вже 24 квітня, сезон фестивалів відкриває Харків, масштабний фестиваль фарб Холі в парку імені Горького! Приходь, покажи весні, яким буйством фарб вона повинна радувати Нас! АЧитати далі