Як вибрати фарбу
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Як вибрати фарбу для фестивалю

10 ознак небезпеки: як вибрати безпечну і якісну фарбу для фестивалю

Колір. Однорідний для всієї партії, насичений, без сторонніх домішок. Наша фарба виробляється в заводських і тестується в лабораторних умовах, кожна партія проходить перевірку на відповідність безпосередньо в процесі виробництва і перед відправкою готового продукту. Тому ми хочемо, щоб наші клієнти були знайомі з якісним продуктом, який не несе небезпек при проведенні масових заходів.

Першою ознакою того, що перед вами підробка – тьмяний, сірий колір. Це ознака того, що барвник був використаний найдешевший, низької якості і його характеристики не дозволяють задовольнити як колірні так і показники безпеки. Швидше за все такий барвник не призначений не для косметичної не для харчової промисловості і може залишити після себе неприємний слід- від роздратування шкіри до запалення слизових.

Друге, на що слід звернути увагу – це однорідність кольору в партії. Кустарне виробництво не дозволяє досягти одного кольору у всій партії, це можливо тільки при використанні машин з великогабаритними боксами, в яких фарба буде ідеально вимішана до однорідної консистенції і кольору.

Третє – домішки, включення інших кольорів, грудочки, сміття, осад іншої кольорової структури на дні упаковки. Це також свідчить про кустарне виробництво і низьку якість продукту – під час розпилювання всі домішки будуть тягнути фарбу до землі і красивої насищеної легкої хмарки не буде – будуть просто бризки.

4. Запах
Запах повинен бути чистим, допустимо присутність дуже легкого аромату трав. Затхлий, гнильний або важкий хімічний запах є порушенням норм безпеки і вказує на неблагонадійне зберігання або низька якість продукту.

5. Структура
Великі грудочки не розмішеної фарби, спресований злежаний продукт, продукт спочатку розфасований по пакетах – свідчить про те, що терміни зберігання такого продукту дуже нетривалі. Грудки і спрессованність виникають при використанні неякісної сировини, а також при зберіганні продукту в сирих умовах, що не відповідає зберіганню на складі. Така фарба не має потрібних запорошених характеристик і буде просто падати на землю.

6. Безпека
Походження продукту. Останнім часом на ринку з’явилося багато постачальників, до вибору продукту варто ставитися дуже уважно. Готуючись до проведення першого в Україні фестивалю ми випробували і провели експертизу фарб безпосередньо індійського виробництва, кількість важких металів і шкідливих речовин була в рази завищена. Тому знаючи про наш досвід подумайте про те, що фестиваль – це масовий захід, за безпеку на якому відповідаєте ви. Ми є першим Українським виробником і тому впевнені в своєму продукті. Про нашу фарбу можна почитати тут: https://holi-fest.com.ua/uk/o-nas/

7. Сертифікати
Сертифікати походження продукту, сертифікати безпеки, ТУ – всі ці документи повинні бути в наявності на кожен окремий колір і тільки українського зразка. Ми спеціально не викладаємо свої сертифікати у відкритий доступ, для того щоб унеможливити підміну наших документів для чужої неперевіреною фарби. Кожна оптова поставка і фестиваль супроводжується усіма дозвільними документами. Якщо вам пропонують фарбу з сертифікатами РФ або Індії, варто задуматися про те, наскільки вона легальна і безпечна.

8. Відгуки гостей фестивалю
Готуючись до організації і будучи в пошуках постачальника – приділіть час відгукам людей, що побували на фестивалі саме з цією фарбою. Безсумнівно негативні відгуки можуть модеруватись, але в великому потоці їх завжди складно відстежити. Заодно це допоможе отримати дуже корисну інформацію про те, на що варто звернути увагу в організації.

9. У кого замовляти
Репутація постачальника. Фірми одноденки, торгаші з заниженою ціною і такою ж якістю, постачальники, які не в силах відповісти на питання, що цікавлять вас, специфічні питання повинні відразу насторожити. Цього року Holi-fest в Україні відзначає вже 6й сезон, фестивалів пройшло дуже багато і безсумнівно, знайти постачальника з досвідом проведення та супроводу буде вигідніше навіть самої мізерної ціни. З кожним нашим партнером ми працюємо не тільки як постачальник з замовником, але і як партнер по рекламі, консультант з організації, підтримка в пошуках спонсора. Ми завжди зацікавлені в тому, щоб фестивалі проходили на вищому рівні для гостей і легко і вигідно для організатора. Ми любимо свою роботу.

10. Вік постачальника.
Відстежіть інформацію про постачальника, наскільки давно він займається продажем фарб, чи є щось ще в його асортименті, чи є відгуки про його діяльність.

Будьте уважні! Від вас залежить здоров’я, безпека і гарний настрій ваших гостей!

Яскравих вам фарб!)

Свої питання про якість і застосування фарби залишайте в формі або контактах нижче

Замовити фарби Холі можна
за контактами:
Або залиште заявку в формі нижче і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.
Ваші персональні данні не будуть опубліковані. Заповніть поля, зазначені маркером *
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Scroll Up