Want create site? With Free visual composer you can do it easy.
Привітайте вчителів та подаруйте незабній Holi Fest!

Професію вчителя шанують у всіх країнах світу, ми – не виняток. Педагоги виховують та навчають наших дітей, тож своєю невтомною працею та невичерпним терпінням вони точно заслужили на своє – професійне свято. В Україні День учителя відзначають в першу неділю жовтня. У 2018 році він випав на 7 жовтня.

Оскільки неділя вихідний – то вітають педагогів в п’ятницю напередодні. Учні висловлюють свою подяку наставникам, готують для них подарунки та сюрпризи. Доброю традицією на День вчителя стало проведення Дня самоврядування: коли школярі міняються ролями з педагогами. Зазвичай, влаштовують урочистий концерт до Дня учителя. Школярі самотужки готують святкові номери та тішать своїми талантами педагогів.

Цього року свято День вчителя зробіть ще більш яскравішим, веселішим та незабутнім з фарбами Холі. Влаштуйте вашим викладачам невеличкий Holi Fest. Цей святковий осінній день обов’язково буде теплим, щирим та яскравим. Свято можете організувати класом або всією школою, або курсом для всіх викладачів. З фарбами Холі організуйте флеш моб, коли ви та ваші викладачі разом підкинете до неба різнокольорові барви Холі. Кольорова ковдра об’єднає вас та подарує море незабутніх вражень. Після Holi Fest зробіть колективне фото з вашими викладачами, воно грітиме ваші спогади весь навчальний рік. На завершення святкування можете зібратися всі разом з викладачами на смачні частування, які заздалегідь підготуєте.

Обов’язково привітайте своїх улюблених викладачів зі святом! Навіть якщо ви вже давно не учень – пам’ятайте, що справжня любов та вдячність не закінчується з отриманням атестата. Повірте, перша вчителька та класний керівник буде дуже рада почути теплі слова від вас! Ви можете організувати зустріч однокласників з викладачами. Зберіться всі разом та згадайте ті шкільні роки, та так само можете організувати невеличкий Holi Fest. Ви та ваші викладачі на 100% отримаєте море позитивних та незабутніх вражень!

 

Інші фестивалі HoliFest в Україні: https://www.holi-fest.com.ua/blog/

Замовити фарбу Холі на свій Holi Fest можна за контактами

 

Незабутній Holi Fest до Дня вчителя

Незабутній Holi Fest до Дня вчителя

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *