Про Краску Холі ~ Всеукраинский Фестиваль Красок Холи
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Про Фарбу Холі

Отже, що ж за фарбу ми використовуємо,
і що вам можуть запропонувати під виглядом фарби Гулал.

Як це роблять в Індії:

Протягом місяця перед настанням самого барвистого і веселого фестивалю (Кінець лютого-початок березня) всі двори Індійських підприємців наповнюються всілякими різнокольоровими підстилками, мішками і членами сім’ї, які активно замішують, розтирають і перемішують кольорові порошки.

Давайте розглянемо по уважніше, що ж вони таке мішають. В жаркому, вологому і мінливому кліматі Індії, часті простудні та вірусні захворювання. На допомогу жителям приходять стародавні лікарські аюрведичні знання (не один турист, що побував в Індії або на Шрі Ланці не залишився байдужим до садів спецій, всі ці аромати і смаки залишаються у вашій пам’яті на все життя). Сотні кустарних машин для подріблення перемелюють в дрібну пудру плоди, кору, і стебла лікарських рослин, рецепт у кожного свій, але від цього не менш дієвий.

Далі суху основу змішують з натуральними фабами і кукурудзяним борошном, яку додають для легкості порошку і більш яскравого кольору. Варто зауважити, що туристу в дні фестиваля, буде складно знайти безпечну фарбу, так як під віянням моди виробники стали додавати кольорові блискітки і хімічні перламутрові наповнювачі, а також замішувати фарбу на більш дешевих хімічно токсичних матеріалах. На жаль відстежити це на місці просто неможливо і, після барвистого дня, багато хто потрапляє в лікарню з отруєнням. Але на те вона і Індія- найдешевші матеріали «не завжди» якісні.

Яку фарбу використовуємо ми і чому було прийнято таке рішення?

Будучи товарознавцем-логістом, для мене в роботі по організації фестиваля була важлива саме безпечність фарби, так як фестиваль планували для дітей. Отримавши першу пробну партію індійської фарби була проведена експертиза за наявністю шкідливих речовин і важких металів (це звичайна процедура при проходженні санітарно-гігієнічного контролю) – ми були в жаху! Скажимо просто (молоді матусі, які купують іграшки своїм дітям, нас зрозуміють) – вміст свинцю і кадмію зашкалював – це додає фарбам більш яскравий і насичений колір.

Спираючись на досвід, отриманий при навчанні в КНТЕУ (спільно з компанією виробником і її технологами ми розробили лінійку безпечних фарб, тестуючи, змішуючи і перемішуючи натуральні барвники), які в підсумку використовували на фестивалі в Києві.

З огляду на не зовсім вдалий досвід з синім і червоним кольорами ми вдосконалили і допрацювали порошки, використовуючи інші матеріали і більшу кількість сухої основи. Таким чином допрацювавши лінійку кольорів ніжно фіолетовим і, незабаром, традиційним для Холі бірюзовим.

Всі сертифікати безпеки і висновок санітарно-гігієнічної експертизи надаються за першим запитом гостя фестивалю або замовника фарби.

До питання того, що вам можуть зараз запропонувати під виглядом фарби гулал:

Відвологлі залишки фарби з різноманітних торішніх фестивалів (Будь-якій людині буде зрозуміло, що будучи в відкритих бочках вкрай гігроскопічний продукт (притягає і вбирає вологу) після всіх перипетій з дощами, водної битвою і переїздами- гранулюють! Тобто береться грудочками і вже не має розсипчастою структури.

Також це можуть бути, фарби з Індії, привезена під лівими (як це робиться зазвичай) документами по їх безпеці.

Або, сухі суміші з хімічними барвником на крейдяній основі (про це я навіть думати боюся, не дай Бог кому в око потрапить …)

Ще один варіант високо-концентровані барвники- можуть викликати не тільки роздратування але і опік слизових!

Будьте уважні і не піддавайте своє здоров’я і здоров’я своїх близьких такому невиправданого ризику!

На нашому сайті ви можете купити фарби холі, і ми гарантуємо їх якість !!!
Ваші персональні данні не будуть опубліковані. Заповніть поля, зазначені маркером *
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Scroll Up