Партнерські умови при організації та проведенні фестивалю Фарб Холі
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Партнерські умови при організації та проведенні фестивалю Фарб #Holi_Fest

Друзі, ми раді бути з вами ось уже 6-й сезон поспіль, Раді, що наше добре і барвисте диво росте з кожним роком в усе нових і нових містах і масштабах, приносячи острівець безкомпромісної радості і дитячого щастя.

Ми вдячні за всі яскраві моменти, барвисті події і друзів нашої фестивальної сім’ї, справжніх професіоналів своєї справи, завдяки яким ми дуже любимо свою роботу і у нас є сили робити неможливе.

Щороку ми розширюємо ареал проживання нашого фестивалю, шукаємо і знаходимо талановитих партнерів для спільної роботи в нашій фестивальній сім’ї. Як і в будь-якій іншій сім’ї, ми піклуємося і підтримуємо наших партнерів і друзів, ставимося до них з розумінням і завжди раді піти на зустріч.

Для закріплення наших теплих відносин ми пропонуємо зручну і гнучку програму для організаторів заходів на постійній основі співпраці.

Розуміючи нестабільні умови фінансових можливостей гостей фестивалю, а також інвестування – ми традиційно підходимо до кожного індивідуально і розробляємо найбільш вдалу і взаємно результативну схему партнерства.

З нашими постійними організаторами ми практикуємо зручні умови замовлення, оплати та повернення залишків не розпроданої фарби. Таким чином, ви можете більш точно розраховувати свої витрати на організацію фестивалю і підстрахуватися в разі не повного продажу фарби на вашому заході. Також для вашої зручності та економії часу ви можете замовити послугу розфасовки в зручні зіп-пакети зі стандартним (50, 75 або 100 грам) або індивідуальною вагою. Всі подробиці партнерства Ви можете обговорити особисто з Вашим менеджером по замовленнях або куратором проекту звернувшись по зручним для вас контактам. Раді бачити Вас в нашій фестивальній сім’ї в наступному 7-му сезоні!

З нами працювати одне задоволення!

Будь-які пропозиції і побажання з приводу якості послуг і цінової політики Ми готові почути і піти на зустріч. Фестиваль у Вашому місті, це і фестиваль в нашому серці.

Дізнатися детально про Партнерскі умови при проведенні фестивалю Фарб Холі

Замовити Фарбу Холі в роздріб

Хочете провести Фестиваль Holi Fest у себе? Або замовити Фарбу Холі? Звертайтеся за контактами нижче:

Богдан

Тел/Viber: (066) 683-25-99
Тел: (068) 070-95-14
skype: shklyarbogdan
email: kraski.gulal@ukr.net

Або залиште заявку в формі нижче і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.
Ваші персональні данні не будуть опубліковані. Заповніть поля, зазначені маркером *

Фестиваль холи

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Scroll Up